Stratejik Planlama

Saha Medya olarak sizin, kurumunuzun ve markanızın pazar payını araştırır, Analizler yapar beklentilerinizi ölçer ve bu bağlamda süreli stratejik planlamalarınız konusunda yönlendirici bilgiler sunarız.

*Anket *Kamuoyu Araştırmaları *Sosyal Araştırmalar ve Siyasi Araştırmalar *Güncel Araştırmalar *Kurumsal İtibar ve Siyasi İtibar *Kentsel İyileştirme ve Sosyal Doku Araştırmaları *Performans Değerlendirme Yoklaması *Kamu Memnuniyeti Araştırmaları

Seçim Reklam danışmanlığı, Siyasi Araştırmalar ve Kamuoyu Araştırmaları

Saha Medyanın enerji dolu şaşma oranı yok denecek düzeydeki siyasi araştırma becerisi ve stratejik seçim reklamları sayesinde müşterilerimiz,her zaman bir adım önde olacak bu güne kadar bütün seçim sınavlarını başka kurumlarda başarıyla geçmiş olan ve güçlerini Saha Medya çatısı altında birleştiren ekibimiz sahip olduğu şehrin her yerindeki mecralar sayesinde sizi başarıya ulaştıracak.

Sosyal araştırmalardaki başarımız, siyasi araştırmalarda da en istikrarlı en güvenilir kurum olma yolunda ilerlememizi sağlamaktadır.Siyaset araştırmaları alanı, bir araştırma kurumunun en çok tartışıldığı alandır.

Saha medya müşterilerine sadece siyaset sonucu veren bir kurum olmayıp, sonuçlar üzerinden fikir tasarımı anket ve analizlerle iyileştirme programlarını uyguluyor aynı zamanda bu sonuçlar ile strateji üreten ve müşterilerine seçim kazandıran bir kurum haline geliyor, bu bağlamda siyasette öngörü belirleyen güçlü bir altyapısı vardır.

Saha Medya danışmanlık hizmetleri konusunda uzmanlaşmış (know-how), siyaset dünyası ve siyaset bilimi alanındaki danışmanları sizi başarıya ulaştıracaktır. Stratejik planlama birimi sayesinde medya planlama gücünü ortaya koyarak sizi doğru yerde istenilen şekilde lanse edecek bütçenizde sapmalara izin vermeden doğru seçim yönetimi yapacaktır. Medya ilişkilerinizi Saha medya yürütecek planlamalardaki aksaklıklara engel olacaktır…