Ekibimiz

Emre ER
GRAFİK TASARIM - KURGU MONTAJ
Yaklaşık 9 yıl önce 2 Boyutla başladığı grafik tasarım serüvenine son 3 yıldır 3.boyutu da ekleyerek kurgu montaj işlerine de el atan Emre ofiste adeta “İsviçre Çakısı” olarak tanınmaktadır. Adobe; Photoshop, Illustrator, Indesign, Premier Pro & After Effect programlarını efektif kullanabilen bununla da yetinmeyip yanına bir miktar Cinema 4D ve Affinity Designer ile Affinity Photo programlarını ekleyen ekip arkadaşımız grafik tasarım, kurgu – montaj, web tasarım alanlarında ajansımızda görev yapmaktadır.Yer yer agresif olsa da cüssesinden beklenmeyen manevra kabiliyeti ile iş üstünde Barry Allen’e rakip olur.”The Fastest Man Alive” olmasa bile “The Fastest Man in Graphic World” denilebilir.
Hasibe GÜNGÖR
KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRÜ
Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden (Lisans) mezun olmuştur. Saha Ajans’da kurumsal iletişim uzmanı olarak görev yapmaktadır. Yaydığı radyasyondan yola çıkarak, ajans olarak kendisinin evrimleşme yolunda olduğunu düşünmekteyiz. Yakında telefona ihtiyacı olmadan telefonla arama yapabilecek (bkz.Telepati). İşler bir yerde tıkanıyorsa eğer çözüm odaklı yaklaşımı ve “Açılın Ben Doktorum” edasıyla olaylara müdahale eder. Pazarlama ve Kurumsal İletişim konusundaki uzmanlığı takdire şayandır.
Mehmet Alperen CİNCİ
AJANS BAŞKANI
İlk,orta, lise ve üniversite öğrenimini Uşak’ta tamamladı.Üniversite de birçok sosyal etkinliklerde rol alarak Uşak Üniversitesi Öğrenci Konseyi başkan yardımcısı oldu.2007 yılında kendi şehrinin üniversitesinden başarı ile mezun oldu. 2003’ten beri reklam sektöründe bulunmakta olup 2010 yılında Saha Ajans’ı kuran yöneticimiz başta girişimcilik ve pazarlama ve bunun yanınsıra siyaset danışmanlığı denilince Uşak’ta ilk akla gelen isimlerdendir. Kreatif fikirleri ve doğru bakış açısı ise ajans çalışanlarının ufkunu açmaktadır. Ofiste kendisi “Bay Acil” olarak tanınır. Zaman zaman Richter ölçeğine göre 9 şiddetinde fırça atabildiği görülmektedir.
Nadire KEKLİK
AJANS GÖREVLİSİ
Leziz yemekleri ajansı şişmanlatan, sürekli neşeli hali ile ajansa motivasyon katan çok sevdiğimiz ablamız. Dejavunun ne demek olduğunu bize kendisi öğretmiştir. Ne zaman baksak ellerinde poşetler alışverişten gelmekte olduğunu görürüz. Mikropların korkulu rüyası, temizlik malzemelerinin kahramanıdır. Menü hazırlamaktaki endişesi ve telaşı, dışarıdan bakan bazı çevrelerce mutfak mı yanıyor sorusunu akıllara getirmektedir.
Mertcan ERDOĞAN
UI / UX TASARIMCI
Ekibin en genç en hırslı üyesi. “Evreka” diye çığlık atarcasına “Aranan Ui/Ux tasarımcı bulundu.” dedirten, iş üstündeyken turbo modunun olduğuna inandığımız ekip arkadaşımız. Öyleki inanılmaz kısa sürelerde web sitesi çıkarmasıyla sektöre nam salmıştır. Mottosu “Abi bide şöyle yapabiliriz” olan bu arkadaşımız dijital dünyanın sırlarına vakıf, sosyal medya uzmanı ve aynı zamanda taktiksel seo geliştiricisi olmasının yanısıra tüm bunlarla yetinmeyip kurgu ve montaj bilgisi ile göz doldurmaktadır.